Warsztaty Edukacyjne dla szkół

Są ciekawym uzupełnieniem wielu zajęć edukacyjnych. Łączą w sobie elementy edukacyjne zgodnie z klasyfikacją ORE

WARSZTATY DLA SZKÓŁ

Warsztaty Edukacyjne dla szkół

Warsztaty dla uczniów szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej są ciekawą alternatywą dla codziennych zajęć dydaktycznych realizowanych zgodnie z podstawą programową. Warsztaty dla dzieci z dojazdem do szkoły realizujemy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Istnieje także możliwość zorganizowania warsztatów dla grupy w naszej sali warsztatowej zlokalizowanej w sercu Toruńskiej Starówki.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać nasze warsztaty edukacyjne dla szkół:

  • Dostosowane do potrzeb: nasze warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży planujemy uwzględniając preferencje, potrzeby i możliwości danej grupy. Staramy się dostosować temat oraz poziom warsztatów tak, aby każdy z Uczestników był zadowolony.
  • Doświadczenie: zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i pasji do rękodzieła wiedza w trakcie zajęć przekazywana jest w sposób prosty i przejrzysty tak, aby każdy z Uczestników mógł własnoręcznie wykonać rękodzieło.
  • Różnorodność: oferujemy szeroki wachlarz warsztatów edukacyjnych. Nasze zajęcia łączą w sobie elementy edukacyjne (rozwijanie zdolności manualnych, spostrzegawczości), integrujące grupę (zasady fair play, współdziałanie w grupie), a także artystyczne (nauka nowych technik rękodzielniczych, rozwijanie wyobraźni)
  • Twórcza atmosfera: podczas warsztatów panuje atmosfera zrozumienia i poszanowania dla potrzeb dzieci i młodzieży, dla ich indywidualnych predyspozycji i zainteresowań.

Wszystkie materiały wykorzystywane w trakcie zajęć dobierane są w taki sposób, aby umożliwiały Młodym Artystom komfortową pracę.

Jakie tematy warsztatów oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się m.in. warsztaty wyplatania makramy, warsztaty malowania na szkle, warsztaty robienia świec sojowych i wiele innych tematów.

Szczegóły Oferty

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś!
Gdy tylko zapoznamy się z treścią Twojej wiadomości niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia dogodnego terminu.

Scroll to Top