Warsztaty „Powitanie lata”

W trakcie warsztatów będziecie eksperymentować z barwnikami, tworzyć swoje kompozycje zapachowe, świetnie się bawić i co najważniejsze nastrajać na nadchodzące wakacyjne przygody.

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Warsztaty „Powitanie lata”

Nie czekaj, zarezerwuj termin warsztatów już dziś! Zadzwoń pod nr. 784 998 229 lub napisz do nas na kontakt@torunskieinspiracje.pl.

Lato to ukochana przez wszystkie Dzieci pora roku. Jest to czas beztroski, dobrej zabawy i eksperymentowania. Piękna pogoda i dobre humory sprzyjają rozwijaniu wyobraźni i pobudzają dziecięcą kreatywność. Z tej okazji proponujemy Wam aż 3 bardzo kolorowe, wakacyjne i pachnące tematy rękodzielnicze. W trakcie warsztatów będziecie eksperymentować z barwnikami, tworzyć swoje kompozycje zapachowe, świetnie się bawić i co najważniejsze nastrajać na nadchodzące wakacyjne przygody.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze warsztaty?

  • wykonacie kolorowe rękodzieło inspirowane letnimi przygodami
  • będziecie mieli okazje do integracji całej grupy
  • poznacie nowe techniki rękodzielnicze

Oferujemy warsztaty okolicznościowe w naszej sali warsztatowej w Toruniu przy ul. Panny Marii 13 oraz z dojazdem do Waszej placówki.

Szczegóły Oferty

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś!
Gdy tylko zapoznamy się z treścią Twojej wiadomości niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia dogodnego terminu.

Scroll to Top