Dla KGW

Koła Gospodyń Wiejskich to bardzo aktywne, ambitne i kreatywne Kobiety! Często łączą one…

Oferta
Dla Kół Gospodyń Wiejskich

Koła Gospodyń Wiejskich to bardzo aktywne, ambitne i kreatywne Kobiety! Często łączą one życie zawodowe, rodzinne, społeczne i chętnie działają na rzecz rozwoju swoich wsi. Są to Kobiety pełne pasji, niebojące się wyzwań… I właśnie z myślą o nich przygotowałyśmy OFERTĘ DLA KGW!

Dlaczego warto wybrać nasze warsztaty dla Kół Gospodyń Wiejskich?

 • odpoczniecie od codzienności. Warsztaty to doskonała okazja do miłych spotkań w gronie znajomych i rodzin. To czas dla Was, w trakcie którego nabierzecie sił do dalszej pracy, naładujecie baterie!
 • zdobędziecie nową wiedzę i umiejętności. Nauczymy Was nowych technik rękodzieła, które mogą zainspirować Was do dalszego tworzenia i doskonalenia swoich umiejętności! Wiedza, którą zdobędziecie będziecie mogli wykorzystać podczas organizacji różnych wydarzeń w ramach swojego KGW!
 • poznacie jedno z najpiękniejszych miast w Polsce! Razem z licencjonowanym przewodnikiem wybierzecie się na spacer po toruńskiej starówce, zobaczycie piękne mieszczańskie kamienice, zrobicie sobie zdjęcie z Mikołajem Kopernikiem, sprawdzicie jak bardzo krzywa jest Krzywa Wieża i poczujecie klimat średniowiecznego miasta!

Chcemy ugościć KGW z całej Polski w naszym pięknym mieście, pokazać im piękno Torunia, poczęstować oryginalnymi toruńskimi piernikami i wspólnie z nimi spędzić twórczo czas na warsztatach rękodzielniczych!

W naszej ofercie grupowej dla KGW znajdują się jednodniowe wycieczki do Torunia (łączące warsztat rękodzielniczy i zwiedzanie pięknej Starówki), a także warsztaty rękodzielnicze (zarówno w Toruniu jak i wyjazdowe).

W naszej ofercie znajdziecie m.in. warsztaty robienia kosmetyków naturalnych, warsztaty z makramy, warsztaty malowania na szkle, warsztaty z decoupage na różnych powierzchniach oraz wiele innych tematów!

Warsztaty rękodzielnicze


Jako trenerki rękodzieła posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu rękodzieła, a także w prowadzeniu warsztatów dla różnych grup wiekowych. Realizujemy warsztaty w Toruniu oraz wyjazdowe (lubimy podróże, chętnie odwiedzimy Wasze KGW).

Na warsztatach korzystamy jedynie z dobrej jakości, sprawdzonych materiałów.


Decoupage technika podstawowa i zaawansowana. Zdobienie na różnych powierzchniach, np.:

 • Drewno (zdobimy np.: herbaciarki, chusteczniki, szkatułki, tace)
 • Plastik (zdobimy np. bombki, doniczki, etui na okulary)
 • Materiał bawełniany (zdobimy torby na zakupy, woreczki wypełnione suszem kwiatowym)
 • Szkło (zdobimy np. wazony, lampiony, talerze, słoiki)
 • Świece parafinowe (zdobimy świece na różne okazje np. święta)
 • Glina (zdobimy talerzyki, miseczki, doniczki).

Prowadzimy warsztaty z wykorzystaniem: spękań jednoskładnikowych, dwuskładnikowych, mas superlekkich i innych nowoczesnych preparatów dostępnych na rynku.

 • Świece – tworzymy świece żelowe, parafinowe, sojowe z wykorzystaniem odpowiednich dodatków i zapachów.
 • Mydełka glicerynowe – tworzymy mydła na bazie glicerynowej z wykorzystaniem różnych dodatków, zapachów i form w różnych kształtach.
 • Naturalne kosmetyki – tworzymy kule do kąpieli, dezodoranty, peelingi do ciała, pasty do zębów. Używamy produktów dostępnych w spiżarni.
 • Glina samoutwardzalna – tworzymy podstawki pod doniczki, talerzyki, miseczki, ozdoby świąteczne, magnesy.
 • Wianki na drzwi – tworzymy ozdobę na bazie styropianowego lub wiklinowego wianka z użyciem kwiatów, liści i innych dodatków.

Zdobyta wiedza i nowe umiejętności pozwalają na rozwój m.in. poprzez tworzenie nowych produktów do sprzedaży na jarmarkach/kiermaszach , prowadzenie zajęć okolicznościowych  dla mieszkańców.

Scroll to Top