Warsztaty okolicznościowe

Są ciekawym uzupełnieniem wielu zajęć edukacyjnych. Łączą w sobie elementy edukacyjne zgodnie z klasyfikacją ORE

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA PRZEDSZKOLI

Warsztaty okolicznościowe

Warsztaty okolicznościowe to doskonała okazja m.in. do poznania tradycji i symboli związanych z wybranym świętem lub porą roku. Warsztaty dla dzieci z dojazdem do szkoły realizujemy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Istnieje także możliwość zorganizowania warsztatów dla grupy w naszej sali warsztatowej zlokalizowanej w sercu Toruńskiej Starówki.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać nasze warsztaty okolicznościowe dla szkół i przedszkoli:

  • Różnorodność: oferujemy szeroki wachlarz warsztatów okolicznościowych. Nasze zajęcia łączą w sobie elementy edukacyjne (poznajemy tradycje i zwyczaje), integrujące grupę (współdziałanie w grupie), a także artystyczne (nauka nowych technik rękodzielniczych, rozwijanie wyobraźni, pobudzanie kreatywności)
  • Doświadczenie: zajęcia prowadzone są przez trenerów z doświadczeniem rękodzielniczym oraz w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
  • Twórcza atmosfera: podczas warsztatów panuje atmosfera zrozumienia i poszanowania dla potrzeb dzieci i młodzieży, dla ich indywidualnych predyspozycji i zainteresowań.

Wszystkie materiały wykorzystywane w trakcie zajęć dobierane są w taki sposób, aby umożliwiały Młodym Artystom komfortową pracę.

Szczegóły Oferty

Nasze warsztaty okolicznościowe

przywitanie lata warsztaty

Warsztaty „Powitanie lata”

Oferujemy warsztaty na Powitanie Lata w Toruniu, w trakcie których Dzieci tworzyć będą swoje kompozycje zapachowe oraz świetnie się bawić.

Sprawdź Szczegóły

warsztaty na dzien mamy

Warsztaty na Dzień Mamy

W trakcie naszych kreatywnych warsztatów uczestnicy własnoręcznie przygotowują prezenty na Dzień Mamy.

Sprawdź Szczegóły

warsztaty wielkanocne ikona

Warsztaty wielkanocne

Oferujemy warsztaty wielkanocne w Toruniu oraz okolicach, w trakcie których Dzieci poznają tradycje świąt wielkanocnych

Sprawdź Szczegóły

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś!
Gdy tylko zapoznamy się z treścią Twojej wiadomości niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia dogodnego terminu.

Scroll to Top