Dla Firm

Wierzymy, że wspólna pasja zbliża ludzi i buduje zgrany zespół. Znamy to z doświadczenia!

Oferta
Dla Firm

  1. Jesteś w trakcie tworzenia nowego zespołu i szukasz sposobu na integrację?
  2. Chcesz wynagrodzić swój zespół po bardzo ciężkim i intensywnym okresie pracy?
  3. Potrzebujesz niebanalnej atrakcji na spotkanie firmowe?
  4. A może po prostu lubicie spędzać czas w gronie współpracowników?

Znamy najlepszą odpowiedź na wszystkie pytania!

Oferujemy Wam unikatowe spotkania integracyjne podczas których przy relaksującej muzyce, popijając aromatyczną piernikową kawę stworzycie wyjątkowe rękodzieła inspirowane Toruniem. Wybierzecie się także na wyjątkowy spacer poznając urokliwe gotyckie uliczki, przepiękne mieszczańskie kamienice, zgłębiając wyjątkową historię Torunia… Całość zwieńczy pyszny obiad w restauracji na Toruńskiej Starówce.

Oferujemy także warsztaty wyjazdowe, które mogą stać się ciekawym uzupełnieniem firmowych spotkań!

Co nas wyróżnia?

  • wiedza i doświadczenie. Jako trenerki rękodzieła posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rękodzieła, a także w organizowaniu i prowadzeniu warsztatów dla różnych grup wiekowych
  • różnorodność. Oferujemy warsztaty z różnych technik, z wykorzystaniem najlepszej jakości, sprawdzonych materiałów. A to wszystko po to, aby każdy Uczestnik był zadowolony z efektów swojej pracy!
  • pasja. Łączy nas pasja i miłość zarówno do rękodzieła, jak i do Torunia!

W naszej ofercie znajdziecie m.in. warsztaty robienia kosmetyków naturalnych, warsztaty z makramy, warsztaty malowania na szkle, warsztaty z decoupage na różnych powierzchniach oraz wiele innych tematów!

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś!
Gdy tylko zapoznamy się z treścią Twojej wiadomości niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia dogodnego terminu.

Scroll to Top