Warsztaty Edukacyjne dla przedszkoli

Są ciekawym uzupełnieniem wielu zajęć edukacyjnych. Łączą w sobie elementy edukacyjne zgodnie z klasyfikacją ORE

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA PRZEDSZKOLI

Warsztaty Edukacyjne dla przedszkoli

Zajęcia kreatywne dla przedszkolaków są doskonałym uzupełnieniem codziennych zajęć dydaktycznych. Warsztaty dla dzieci z dojazdem do przedszkola realizujemy na terenie Torunia, a także poza Toruniem. Istnieje również możliwość zrealizowania warsztatów w naszej sali na Starym Mieście.

Dlaczego warto wybrać nasze warsztaty?

  • Dostosowane do potrzeb: nasi instruktorzy posiadają duże doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, jak i w pracy rękodzielnika. Potrafią w sposób przystępny i zrozumiały przekazać Małym Uczestnikom wiedzę i nowe umiejętności.
  • Różnorodność: oferujemy szeroki wybór warsztatów edukacyjnych. W trakcie zajęć łączymy elementy edukacyjne (dzieci m.in. rozwijają swoje zdolności manualne, spostrzegawczość, uczą się łączyć kolory), integrujące grupę (uczą się współpracy), a także artystyczne (m.in. dzieci poznają nowe techniki i własnoręcznie wykonują rękodzieło, które zabierają ze sobą do domu)
  • Twórcza atmosfera: nasze warsztaty dla przedszkoli odbywają się w przyjaznej i inspirującej atmosferze, która sprzyja eksploracji i kreatywności.
  • Indywidualne podejście: nasze kreatywne zajęcia dla dzieci w przedszkolu dopasowujemy do potrzeb, możliwości i oczekiwań grupy.

Na zajęciach korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić komfort pracy naszym Uczestnikom. Zapewniamy także wszystkie niezbędne produkty oraz atmosferę akceptacji i zrozumienia dla potrzeb dzieci.

Jakie tematy warsztatów oferujemy?

Organizujemy warsztaty edukacyjne dostosowane do potrzeb i możliwości Uczestników. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz tematów, np. świece żelowe i sojowe, mydełka, decoupage na drewnie, makrama.

Szczegóły Oferty

Nasze warsztaty kreatywne dla dzieci 45 min:

mydełko glicerynowe ikona

Warsztaty mydlarskie

Uczestnicy warsztatów wykonują mydełka z naturalnej bazy glicerynowej.

Sprawdź Szczegóły

tabliczka florencka ikona

Warsztaty – tabliczka florencka

Uczestnicy warsztatów własnoręcznie wykonują naturalne, pachnące tabliczki woskowe.

Sprawdź Szczegóły

świeca sojowa ikona

Warsztaty – świeca sojowa

Uczestnicy warsztatów własnoręcznie wykonują naturalne świece sojowe.

Sprawdź Szczegóły

Nasze warsztaty kreatywne dla dzieci 60 min:

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś!
Gdy tylko zapoznamy się z treścią Twojej wiadomości niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia dogodnego terminu.

Scroll to Top