WARSZTATY RĘKODZIELNICZE DLA SZKÓŁ

Rękodzieło to ciekawa alternatywa do pobudzania dziecięcej kreatywności, wzmacniania naturalnej chęci odkrywania i poznawania świata, a także ciekawa forma spędzania czasu.

Warsztaty rękodzielnicze prowadzimy na toruńskiej starówce w Dworze Mieszczańskim, wyniosłym gotyckim budynku, w sali z wyjątkowym widokiem na Wisłę. Istnieje również możliwość zamówienia warsztatów w placówce (oferta i cena ustalane są indywidualnie).

Dzięki udziałowi w warsztatach:

  • przeniesiecie się w świat toruńskich legend.  Dowiecie się skąd wziął się tak charakterystyczny kształt popularnych na całym świecie Katarzynek i jakie są tajemnicze składniki najsłynniejszych toruńskich pierników! 
  • będziecie poznawać legendy wszystkimi zmysłamizobaczycie, powąchacie i dotkniecie wszystkich tradycyjnych piernikowych przypraw!
  • własnoręcznie wykonacie niepowtarzalne rękodzieło inspirowane Toruniem!
  • spędzicie miło czas w wyjątkowej atmosferze przy dźwiękach średniowiecznej muzyki!

Nasze zajęcia łączą w sobie elementy edukacyjne (Dzieci poznają wybrane toruńskie legendy, charakterystyczne zabytki toruńskiej starówki), integrujące grupę oraz artystyczne.

Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego trenera z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z dziećmi, jak i w pracy rękodzielnika. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty oraz atmosferę akceptacji i zrozumienia dla potrzeb dzieci.

Tematyka: dzieci poznają wybrane toruńskie legendy oraz wykonują rękodzieło inspirowane Toruniem. Do wyboru zawieszki z naturalnego wosku sojowego pachnące piernikowymi przyprawami lub gliniane ozdoby w kształcie toruńskich pierników.

Czas trwania: 90 minut

Cena: 27zł (cena obowiązuje przy zapisach do 10.02.2023) / 30zł (cena obowiązuje od 11.02.2023). Minimalna liczba osób w grupie - 20. Przy mniejszych grupach cena ustalana jest indywidualnie.

Termin realizacji warsztatów: luty/marzec 2023r.

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas na adres
kontakt@torunskieinspiracje.pl

lub zadzwoń:
Agnieszka - 602 335 914
Ola - 697 494 315

 

          

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl