regulamin warsztatów DIY

Regulamin zakupu biletów i uczestnictwa w Warsztatach DIY
obowiązujący od dnia 01.02.2022

 

  1. Warunkiem uczestnictwa w Warsztatach DIY jest akceptacja niniejszego regulaminu oraz zakup biletu w sklepie https://torunskieinspiracje.pl/

 

  1. Informacje o prowadzonych warsztatach dostępne są na naszym fanpage’u na Facebook’u https://www.facebook.com/TorunskieInspiracje oraz na stronie https://torunskieinspiracje.pl/pl/c/warsztaty-DIY/44

 

  1. Minimalną liczbą Uczestników Warsztatów DIY, niezbędną do ich rozpoczęcia jest pięcioro Uczestników. Jeśli bilety na Warsztat DIY nie zostaną zakupione przez wymaganą liczbą osób, Toruńskie Inspiracje  mogą odwołać Warsztat DIY, uprzednio informując o tym Uczestników – najpóźniej dzień przed dniem przeprowadzenia Warsztatów. Zwrot uiszczonych opłat dokonany zostanie w ciągu 14 dni roboczych.

 

  1. Informujemy, że niektóre składniki materiałów wykorzystywanych podczas Warsztatów DIY (tj. m.in. klej do drewna i tkanin, nitryl, barwniki, olejki eteryczne, itp.) mogą być dla niektórych osób substancjami alergennymi, w związku z czym Toruńskie Inspiracje nie ponoszą odpowiedzialności za wystąpienie ewentualnych skutków ubocznych korzystania z narzędzi oraz surowców w trakcie ich używania. Uczestnictwo w Warsztatach  DIY jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i deklaracją, że Uczestnik nie wniesie roszczeń względem Toruńskie Inspiracje w tym zakresie.

 

  1. Toruńskie Inspiracje nie ponoszą odpowiedzialności za: ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki Uczestników Warsztatów DIY, powstałe na skutek nieprzestrzegania ewentualnych zaleceń prowadzących oraz nieprzestrzegania ogólnych zasad bezpieczeństwa.

 

  1. Prowadzący mają prawo do usunięcia z Warsztatów DIY Uczestników, którzy naruszają zasady bezpieczeństwa oraz powszechnie przyjęte normy zachowania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl