o nas

Toruńskie Inspiracje to zgrana grupa ludzi, których życie prywatne lub zawodowe skupione jest wokół Torunia. W Toruniu żyjemy, pracujemy, odpoczywamy, tworzymy… Toruń jest dla nas inspiracją, Ty też daj się zainspirować!

Toruńskie Inspiracje powstały z potrzeby tworzenia. Od zawsze chcieliśmy dzielić się tym, co naprawdę kochamy i co umiemy robić najlepiej.

Chcemy zarażać innych naszymi pasjami, chcemy inspirować

Nasza historia

Poznaj nasze doświadczenie i zobacz jak zaczęła się ta inspirująca przygoda - TUTAJ jest nasza historia...

Nasza wizja

Tworzymy ofertę z myślą o naszych Klientach i o ich satysfakcji. Staramy się, aby używane przez nas materiały były naturalne i wysokiej jakości, co wzmacnia komfort pracy i sprawia, że finalny rezultat zdobionego przedmiotu zyskuje dodatkowy „efekt wow”. Chcemy Was inspirować, chcemy codziennie dostarczać Wam pomysły na kreatywne spędzanie wolnego czasu... Chcemy zaprosić Was do naszego rękodzielniczego świata…

Nasza misja

W codziennym pędzie ludzie często zapominają, co jest w życiu naprawdę ważne. A przecież to czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi, dbanie o relacje z innymi ludźmi sprawia, że nasze życie nabiera sensu.

Chcemy zainspirować i zachęcić Was do kreatywnego spędzania czasu. Dbamy o rozwój Waszych talentów i umiejętności!

Kierunek i zasady naszego działania wyznaczają nam:

satysfakcja klienta – na którą patrzymy bardzo szeroko. Kluczem do sukcesu i satysfakcji klienta są pracownicy. Dbamy o nich i dobieramy personel zgodnie z naszymi wartościami. Razem z nimi ciągle rozwijamy naszą ofertę, budujemy konkurencyjność, powstają nowe pomysły dostosowane do klienta, jego wieku i umiejętności. Aktywizujemy wszystkich: małych i dużych.

ekologia – dbamy o środowisko, jakie zostawimy naszym dzieciom. W trosce o ekologię i przyszłość naszej planety propagujemy ograniczenie użycia plastikowych przedmiotów w życiu codziennym, również w kontekście dokonywanych zakupów. Propagujemy wykonywanie przedmiotów z naturalnych materiałów, które dodatkowo mają wartość użytkową.

edukacja – rozwijamy talenty i umiejętności, inspirujemy do kreatywnego działania, do mądrego zarządzania czasem i odpowiedzialnych zakupów.

Misja społeczna

Właścicielem marki Toruńskie Inspiracje jest 4ES Non Profit Sp. z o.o. Spółka non profit prowadzi działalność gospodarczą, z której zyski  przeznacza na realizację misji społecznej. Misją społeczną 4ES jest aktywizacja różnych grup społecznych do włączenia się w życie społeczne, zawodowe i kulturalne.

Od marca 2022 roku aktywność społecznie użyteczną kierujemy do ofiar wojny w Ukrainie - na rzecz integracji ukraińskich  uchodźców w Polsce. Nasze działania mają poprawić jakość życia kobiet, dzieci i osób starszych, które znalazły się w traumatycznej sytuacji spowodowanej wojną w ich kraju. 

"Pomaganie jest SZTUKĄ" to wsparcie zespołu Toruńskie Inspiracje w aktywizacji społeczno-zawodowej osób z Ukrainy, które otrzymały schronienie w Niepublicznym Przedszkolu "Nasze Puzzle" w Toruniu. Prowadzimy warsztaty rękodzielnicze, na których pod okiem naszych instruktorek, będzie powstawało użytkowe rękodzieło. Wyroby wykonane przez panie z Ukrainy będziemy sprzedawać na Wolnym Jarmarku Toruńskim, a całkowity dochód ze sprzedaży przekażemy im w formie darowizny. 

 

W latach 2018 - 2021  nasze działania kierowaliśmy do mam z małymi dziećmi, którym pomagaliśmy łączyć wychowanie dzieci z pracą zawodową, aby mogły osiągnąć równowagę w tych ważnych aspektach życia.

O misji społecznej opowiada Ola Kamycka w wywiadzie dla Radio Gra. Posłuchajcie...

  

Zachęcamy do obejrzenia relacji z cyklu warsztatów dla mam, których inicjatorem i sponsorem oraz współorganizatorem było 4ES Non Profit Sp. z o.o. Warsztaty poruszały szeroko rozumianą tematykę ekologii i zrównoważonego rozwoju. Jednak przede wszystkim były to różnorodne aktywności, które pozwoliły mamom na chwile wytchnienia, złamania codziennej rutyny i nawiązania nowych znajomości oraz wymianę matczynych doświadczeń.

 

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl