Newsletter
Zapisz się na Newsletter Toruńskich Inspiracji już dziś! Co zyskujesz? 10% rabatu na najbliższe zakupy, a co tydzień nowości blogowe, porady i inspirujące pomysły.
o nas

Toruńskie Inspiracje to pachnąca piernikiem podróż w świat kreatywności. Toruńskie Inspiracje to zgrana grupa ludzi, których życie prywatne lub zawodowe skupione jest wokół Torunia. W Toruniu żyjemy, pracujemy, odpoczywamy, tworzymy… Toruń jest dla nas inspiracją, Ty też daj się zainspirować!

Toruńskie Inspiracje powstały z potrzeby tworzenia. Od zawsze chcieliśmy dzielić się tym, co naprawdę kochamy i co umiemy robić najlepiej.

Chcemy zarażać innych naszymi pasjami, chcemy inspirować! Tak właśnie powstały nasze (i mamy nadzieję, że od teraz także WASZEzestawy kreatywne Toruńskie Inspiracje.

Nasza historia

Poznaj nasze doświadczenie i zobacz jak zaczęła się ta inspirująca przygoda - TUTAJ jest nasza historia...

Piszą o nas

Przeczytaj TUTAJ artykuł opublikowany przez Kujawsko-Pomorskie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Nasza wizja

Tworzymy zestawy kreatywne z myślą o naszych Klientach i o ich satysfakcji. Staramy się, aby używane przez nas materiały były naturalne i wysokiej jakości, co wzmacnia komfort pracy i sprawia, że finalny rezultat zdobionego przedmiotu zyskuje dodatkowy „efekt wow”. Chcemy Was inspirować, chcemy codziennie dostarczać Wam pomysły na kreatywne spędzanie wolnego czasu... Chcemy zaprosić Was do naszego rękodzielniczego świata…

Nasza misja

W codziennym pędzie ludzie często zapominają, co jest w życiu naprawdę ważne. A przecież to czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi, dbanie o relacje z innymi ludźmi sprawia, że nasze życie nabiera sensu.

Tworzymy zestawy kreatywne, aby zachęcić Was do wspólnego spędzania czasu. Dbamy o rozwój Waszych talentów i umiejętności, inspirujemy!

Kierunek i zasady naszego działania wyznaczają nam:

satysfakcja klienta – na którą patrzymy bardzo szeroko. Kluczem do sukcesu i satysfakcji klienta są pracownicy. Dbamy o nich i dobieramy personel zgodnie z naszymi wartościami. Razem z nimi ciągle rozwijamy naszą ofertę, budujemy konkurencyjność, powstają nowe pomysły dostosowane do klienta, jego wieku i umiejętności. Aktywizujemy wszystkich: małych i dużych.

ekologia – dbamy o środowisko, jakie zostawimy naszym dzieciom. W trosce o ekologię i przyszłość naszej planety propagujemy ograniczenie użycia plastikowych przedmiotów w życiu codziennym, również w kontekście dokonywanych zakupów. Propagujemy wykonywanie przedmiotów z naturalnych materiałów, które dodatkowo mają wartość użytkową.

edukacja – rozwijamy talenty i umiejętności, inspirujemy do kreatywnego działania, do mądrego zarządzania czasem i odpowiedzialnych zakupów.

Misja społeczna

Właścicielem marki Toruńskie Inspiracje jest 4ES Non Profit Sp. z o.o. Spółka non profit prowadzi działalność gospodarczą, z której zyski  przeznacza na realizację misji społecznej. Misją społeczną 4ES jest aktywizacja różnych grup społecznych do włączenia się w życie społeczne, zawodowe i kulturalne. Szczególne działania kierowane są do mam z małymi dziećmi, którym 4ES pomaga łączyć wychowanie dzieci z pracą zawodową, aby mogły osiągnąć równowagę w tych ważnych aspektach życia.

O misji społecznej opowiada Ola Kamycka w wywiadzie dla Radio Gra. Posłuchajcie...

  

Zachęcamy do obejrzenia relacji z cyklu warsztatów dla mam, których inicjatorem i sponsorem oraz współorganizatorem było 4ES Non Profit Sp. z o.o. Warsztaty poruszały szeroko rozumianą tematykę ekologii i zrównoważonego rozwoju. Jednak przede wszystkim były to różnorodne aktywności, które pozwoliły mamom na chwile wytchnienia, złamania codziennej rutyny i nawiązania nowych znajomości oraz wymianę matczynych doświadczeń.

 

  

 

kontakt@torunskieinspiracje.pl

+48 602 335 914

+48 697 494 315

(pn. - pt. 9.00 - 15.00)

Posłuchaj dla kogo są zestawy DIY 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl