nasza historia

Ktoś powiedział, że

Kiedy kupujesz od Artysty, Rękodzielnika, Twórcy... kupujesz więcej niż tylko przedmiot... Kupujesz setki godzin porażek i eksperymentów... Kupujesz dni tygodnie i miesiące frustracji oraz momenty czystej radości... Nie kupujesz tylko rzeczy - kupujesz kawałek serca, część duszy i moment czyjegoś życia...”

 

Grudzień, kilkanaście dni przed Świętami Bożego Narodzenia. Rynek Staromiejski w Toruniu. Jarmark Bożonarodzeniowy… Zebraliśmy nasze stworzone w jesienne popołudnia i wieczory rękodzieło i w dwa wyjątkowo mroźne weekendy wystawiliśmy je na sprzedaż… Ludzie przychodzili, podziwiali, kupowali i gratulowali… A w nas zakiełkował pomysł. Zamiłowanie do tworzenia oryginalnych przedmiotów jest z nami chyba od zawsze, ale właśnie wtedy, na Bożonarodzeniowym Jarmarku, postanowiliśmy twórczą zabawę zamienić w fascynującą pracę.

Warsztaty rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy już od wielu lat, a ich uczestnicy często wracają do nas na kolejne edycje. Pytają skąd czerpiemy inspiracje i przede wszystkim… gdzie kupujemy wszystkie półprodukty.

Przyszedł więc czas na Toruńskie Inspiracje, które stworzyliśmy po to, aby jak największej grupie osób pomóc rozwijać rękodzielnicze umiejętności oraz inspirować do kreatywnego działania.

Nasze zestawy kreatywne tworzymy z myślą o Was. Znajdziecie w nich produkty potrzebne do wyczarowania wyjątkowego rękodzieła.

Toruńskie Inspiracje tworzą ludzie związani z Toruniem. To nasze miasto, w którym mieszkamy, pracujemy, uczymy się i odpoczywamy. Toruń jest dla nas inspiracją, Ty też daj się zainspirować. Jeśli chcecie nas lepie poznać przeczytajcie o nas - TUTAJ

 

* * *

To są opinie uczestników warsztatów rękodzielniczych. 

       

 

Było bardzo miło na spotkaniach z Panią Olą. Nauczyła nas wielu prac rękodzielniczych. Jestem bardzo zadowolona.

Wiele rzeczy wykonanych na zajęciach jest przydatnych w domu. Bardzo podobały mi się zajęcia. Wiem teraz, że wiele rzeczy potrafię zrobić sama i nie sprawiają mi trudności.

Prowadząca była bardzo miła, cierpliwa i uprzejma. Dużo nas nauczyła, za co bardzo dziękuję.

Bardzo lubię prace rękodzielnicze dlatego z przyjemnością uczestniczyłam w spotkaniach. Nauczyłam się nowych technik i miło spędziłam czas.

Bardzo spodobały mi się zajęcia, oczekiwałabym więcej takich spotkań.

Podobały mi się wszystkie zajęcia rękodzielnicze. Prowadząca cierpliwie tłumaczyła jak krok po kroku ozdabiać przedmioty. Jestem bardzo zadowolona.

Zajęcia były bardzo ciekawe i przyjemne. Nauczyłam się rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Część sama wykonuję teraz w domu z przyjaciółką. 

Dzięki udziałowi w zajęciach odkryłam, że mam zdolności manualne. Nie sądziłam, że potrafię zrobić takie piękne przedmioty. Rodzina jest zachwycona efektem. Ja również.

 

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH PRAC

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl