Warsztaty stacjonarne dla grup zorganizowanych (dla dorosłych i dla dzieci) prowadzimy na zamówienie, w naszej sali warsztatowej lub w miejscu wybranym przez Klienta.

Oferta dla szkół i przedszkoli

Warsztaty rękodzielnicze to ciekawa alternatywa do pobudzania dziecięcej kreatywności, wzmacniania naturalnej chęci odkrywania i poznawania świata.

Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego trenera z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z dziećmi, jak i w pracy rękodzielnika. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty oraz atmosferę akceptacji i zrozumienia dla potrzeb dzieci.

W trakcie warsztatów przeniesiemy się w świat toruńskich legend. Dowiemy się skąd wziął się tak charakterystyczny kształt popularnych na całym świecie Katarzynek i jakie są tajemnicze składniki najsłynniejszych toruńskich pierników!

Warsztaty trwają 45 minut, a w ich trakcie dzieci będą miały okazję poznania wybranych toruńskich legend i wykonają rękodzieło inspirowane Toruniem.

Cena pojedynczych warsztatów: 16-20 zł/os

   

 

 

 Oferta dla osób dorosłych

Warsztaty rękodzielnicze to możliwość kreatywnego spędzenia wolnego czasu, nauczenia się nowych, ciekawych technik rękodzielniczych. To niepowtarzalna okazja do zorganizowania spotkania firmowego, imprezy integracyjnej, uroczystości w gronie rodziny.

Warsztaty prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego trenera z wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty – przychodzisz z pustymi rękoma, a wychodzisz z wyjątkowym rękodziełem!

Tematyka dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań Klienta. To Ty wybierasz czy chcesz zrobić świece żelowe czy ozdobić drewniane podkładki pod kubki?

Chcesz zorganizować warsztaty dla grupy?

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas na adres
kontakt@torunskieinspiracje.pl

lub zadzwoń:
Agnieszka - 602 335 914
Ola - 697 494 315

Zobacz też nasze inne oferty dla grup
zestawy kreatywne
oraz
warsztaty online

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl