Warsztaty stacjonarne dla grup zorganizowanych (dla dorosłych i dla dzieci) prowadzimy na zamówienie, w naszej sali warsztatowej lub w miejscu wybranym przez Klienta. 

 

Warsztaty rękodzielnicze dla szkół i przedszkoli

Rękodzieło to ciekawa alternatywa do pobudzania dziecięcej kreatywności, wzmacniania naturalnej chęci odkrywania i poznawania świata, a także ciekawa forma spędzania czasu.

Warsztaty rękodzielnicze prowadzimy w Dworze Mieszczańskim, wyniosłym gotyckim budynku, w sali z wyjątkowym widokiem na Wisłę. Istnieje również możliwość zamówienia warsztatów w placówce (oferta i cena ustalane są indywidualnie).

W trakcie warsztatów przeniesiecie się w świat toruńskich legend. Dowiecie się skąd wziął się tak charakterystyczny kształt popularnych na całym świecie Katarzynek i jakie są tajemnicze składniki najsłynniejszych toruńskich pierników! Będziecie odkrywać legendy wszystkimi zmysłami!

Nasze zajęcia łączą w sobie elementy edukacyjne (Dzieci poznają wybrane toruńskie legendy, charakterystyczne zabytki toruńskiej starówki), integrujące grupę oraz artystyczne.

Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego trenera z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z dziećmi, jak i w pracy rękodzielnika. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty oraz atmosferę akceptacji i zrozumienia dla potrzeb dzieci.

Tematyka: dzieci poznają wybrane toruńskie legendy oraz wykonują rękodzieło inspirowane Toruniem. 

Czas trwania: 45 - 60 minut

Cena pojedynczych warsztatów: uzależniona jest od tematyki i ilości uczestników 

     

 

 

 Oferta dla osób dorosłych (dla grup zorganizowanych, Kół Gospodyń Wiejskich, Firm)

Warsztaty rękodzielnicze to możliwość kreatywnego spędzenia wolnego czasu, nauczenia się nowych, ciekawych technik rękodzielniczych. To niepowtarzalna okazja do zorganizowania spotkania firmowego, imprezy integracyjnej, uroczystości w gronie rodziny, spotkania w ramach Koła Gospodyń Wiejskich.

Warsztaty prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego trenera z wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty – przychodzisz z pustymi rękoma, a wychodzisz z wyjątkowym rękodziełem!

Tematyka dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań Klienta. To Ty, zamawiając warsztat rękodzielniczy, wybierasz czy chcesz zrobić świece żelowe czy ozdobić drewniane podkładki pod kubki, a może coś innego?

Czas trwania warsztatów: 3-4 godziny, w zależności od wybranej tematyki

Cena warsztatów: ceny zaczynają się od 80 zł/os, w zależności od wybranej tematyki, ilości uczestników oraz miejsca realizacji

 

 

               

 

Realizujemy także wycieczki do Torunia dla Kół Gospodyń Wiejskich! W trakcie całodniowej wycieczki uczestnicy poznają uroki pięknego i magicznego Grodu Kopernika, biorą udział w warsztatach rękodzielniczych, a także mogą skosztować najbardziej znanego symbolu toruńskiego - prawdziwych toruńskich pierników!

 

Chcesz zorganizować warsztaty dla grupy?

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas na adres
kontakt@torunskieinspiracje.pl

lub zadzwoń:
Agnieszka +48602 335 914 lub Ola +48697 494 315

Zobacz też nasze inne oferty dla grup
zestawy kreatywne
oraz
warsztaty online

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl