Warsztaty online dla grup to doskonała oferta dla tych, którzy chcą zorganizować atrakcyjne zajęcia, dzięki którym uczestnicy bez konieczności spotykania się w jednym miejscu, poznają tajniki tworzenia rękodzieła, uwolnią energię w procesie twórczym oraz własnoręcznie stworzą wyjątkowe dzieło. 

Organizator zajęć otrzymuje pełną dokumentację niezbędną do prawidłowego przeprowadzenia warsztatów rękodzielniczych - pakiet organizatora.

Uczestnicy otrzymują zestaw rękodzielniczy z filmem instruktażowym. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne materiały do wykonania rękodzieła oraz kod dostępu do filmu. Film instruktażowy krok po kroku przeprowadzi każdego indywidualnie przez proces tworzenia rękodzieła.

Dzięki warsztatom rękodzielniczym dla grup, zorganizujesz bezpieczne i atrakcyjne spotkanie.  

Proponujemy 3 warianty organizacji warsztatów rękodzielniczych:

Wariant A  Każdy uczestnik pracuje indywidualnie o dowolnej porze i przesyła organizatorowi zdjęcie z efektem swojej pracy.

Wariant B  Każdy uczestnik pracuje indywidualnie lecz we wskazanym przez organizatora dniu i godzinie. Wtedy można zdalnie dzielić się doświadczeniem i na bieżąco przesyłać zdjęcia z efektami swojej pracy. 

Wariant C  Jeśli w jednym czasie wszyscy połączą się na dowolnej platformie internetowej wskazanej przez organizatora, to mogą uczestniczyć we wspólnym wydarzeniu o charakterze integracyjnym. 

Pakiet organizatora zawiera:

 1. cv trenera – doświadczenie w realizacji ponad 100 warsztatów rękodzielniczych - zobacz TUTAJ
 2. program szkolenia rękodzielniczego
 3. lista obecności
 4. poświadczenie odbioru zestawu rękodzielniczego przez uczestnika – 10 szt.
 5. certyfikat dla uczestnika – 10 szt.
 6. ankieta ewaluacyjna- 10 szt.
 7. zestaw rękodzielniczy z kodem dostępu do filmu instruktażowego – 10 szt.
 8. wsparcie techniczne na telefon

Skład zestawu rękodzielniczego sprawdzisz przeglądając szczegóły wybranego warsztatu.

Jak to działa?

Kupujesz warsztat rękodzielniczy dla grup. Wkrótce kurier dostarcza przesyłkę. Nie musisz tworzyć żadnych dokumentów, gdyż dostajesz od nas pełną dokumentację (pakiet organizatora). Umawiasz się z uczestnikami na odbiór zestawu rękodzielniczego z filmem instruktażowym. Po warsztacie uczestnicy przesyłają Ci zdjęcia gotowych prac. Następnie wystawiasz im przygotowany przez nas certyfikat. Dodatkowo możesz poprosić o wypełnienie ankiety. W razie problemów technicznych dzwonisz do konsultanta dostępnego w godz. 9.00-15.00 w dni robocze pod numerem telefonu: 697 494 315.

O warsztatach rękodzielniczych opowiadała w Radio Gra Ola Kamycka. Posłuchajcie...    

 Opinie o naszych warsztatach

 • Wiele rzeczy wykonanych na zajęciach jest przydatnych w domu. Bardzo podobały mi się zajęcia. Wiem teraz, że wiele rzeczy potrafię zrobić sama i nie sprawiają mi trudności.
 • Zajęcia były bardzo ciekawe i przyjemne. Nauczyłam się rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Część sama wykonuję teraz w domu z przyjaciółką.
 • Dzięki udziałowi w zajęciach odkryłam, że mam zdolności manualne. Nie sądziłam, że potrafię zrobić takie piękne przedmioty. Rodzina jest zachwycona efektem. Ja również.

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas na adres
kontakt@torunskieinspiracje.pl

lub zadzwoń:
Agnieszka +48602 335 914 lub Ola +48697 494 315

Zobacz też nasze inne oferty dla grup 
zestawy kreatywne 
oraz 
warsztaty stacjonarne

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU I KUP WARSZTAT ONLINE DLA GRUP

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl