Podstawą mydeł glicerynowych jest baza mydlana. Jest to glicerynowa baza pochodzenia roślinnego, która posiada właściwości myjące. Można z niej w prosty sposób własnoręcznie, metodą „melt and pour” (roztop i wlej), wykonać najróżniejsze mydełka. Jest ona neutralna zapachowo, dzięki czemu każdy może samodzielnie dobrać dowolną kompozycję zapachową, a dodając wybrany kolor można stworzyć niepowtarzalne rękodzieło, które poza właściwościami myjącymi będzie stanowiło piękną ozdobę każdej łazienki.

Bazy mydlane wybierane do naszych zestawów nie zawierają SLS i SLES. Są to detergenty, które posiadają właściwości pianotwórcze i myjące, ale mogą podrażnić i wysuszyć skórę, dając uczucie ściągnięcia, a w kontakcie ze śluzówką oka mogą powodować pieczenie i podrażnienie.

Zestawy kreatywne Toruńskie Inspiracje to najlepsza propozycja, dzięki której zaczniesz przygodę z tworzeniem swoich własnych mydełek. W każdym z zestawów znajdziesz produkty potrzebne do wykonania pachnącego i kolorowego mydełka. Zadbaliśmy także o to, aby wszystkie rzeczy znajdujące się w zestawie były naprawdę dobrej jakości, ponieważ z doświadczenia wiemy, że ma to olbrzymie znaczenie dla komfortu pracy twórczej. Do każdego zestawu dołączona jest papierowa instrukcja „krok po kroku” oraz specjalnie nagrany film instruktażowy, który pokaże Ci jak przygotować rękodzieło.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl