WARSZTATY EDUKACYJNE DLA PRZEDSZKOLI

LEGENDY TORUŃSKIE


Nasze warsztaty prowadzimy na toruńskiej starówce, która jak wszyscy dobrze wiemy znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO. Istnieje również możliwość zamówienia warsztatów w placówce (oferta i cena ustalane są indywidualnie).

Dzięki udziałowi w warsztatach:

  • przeniesiecie się w świat toruńskich legend.  Dowiecie się skąd wziął się tak charakterystyczny kształt popularnych na całym świecie Katarzynek i jakie są tajemnicze składniki najsłynniejszych toruńskich pierników! 
  • będziecie poznawać legendy wszystkimi zmysłami - zobaczycie, powąchacie i dotkniecie wszystkich tradycyjnych piernikowych przypraw!
  • własnoręcznie wykonacie niepowtarzalne rękodzieło inspirowane Toruniem!
  • spędzicie miło czas w wyjątkowej atmosferze przy dźwiękach średniowiecznej muzyki!

Nasze zajęcia łączą w sobie elementy edukacyjne (poznacie wybrane toruńskie legendy, dowiecie się jaki jest tradycyjny przepis na pierniki), integrujące grupę ( będziecie grać w grę oraz wspólnie zdobywać tytuł Mistrza Piernikarskiego), a także artystyczne (skomponujecie i wykonacie niepowtarzalną pamiątkę, którą zabierzecie ze sobą do domu).

Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego trenera z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z dziećmi, jak i w pracy rękodzielnika. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty oraz atmosferę akceptacji i zrozumienia dla potrzeb dzieci.

Tematyka: dzieci poznają wybrane toruńskie legendy oraz wykonują rękodzieło inspirowane Toruniem.

Czas trwania: 75 minut

Termin realizacji warsztatów: do uzgodnienia z Zamawiającym

    

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas na adres
kontakt@torunskieinspiracje.pl

lub zadzwoń:
+48 784 998 229

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl